Navigeer

Organogram

Contactpersonen per departement

Departement algemene directie

Naam

Functie

Telefoon

E-mail

Rudy Poedts Algemeen directeur 011 71 54 01 rudy.poedts@sfz.be
Sofie Ceuppens Directieassistente 011 71 54 17 directiesecretariaat@sfz.be
Vicky Draelants Stafmedewerker
Algemene directie
011 71 54 16 vicky.draelants@sfz.be
An Davidts Kwaliteitscoördinator 011 71 54 97 an.davidts@sfz.be
Willy Winderickx Preventieadviseur 011 71 55 16 willy.winderickx@sfz.be
Melissa Swinnen Stafmedewerker accreditatie, kwaliteit
Informatieveiligheidsconsulent
011 71 54 33 melissa.swinnen@sfz.be
Cindy Smolders Hoofdapotheker 011 71 50 65 cindy.smolders@sfz.be
 Raf Claes Diensthoofd IT 011 71 50 25 raf.claes@sfz.be


 

Medisch departement

Naam

Functie

Telefoon

E-mail

dr. Philip Rijkers Medisch directeur  011 71 54 07 philip.rijkers@sfz.be
dr. Guy Van Goethem Arts-ziekenhuishygiënist 011 71 59 61 guy.vangoethem@sfz.be
Apr. F. Paulussen Diensthoofd klinisch labo 011 71 59 60 frans.paulussen@sfz.be
Kristien Mandervelt Diensthoofd labo 011 71 59 62 kristien.mandervelt@sfz.be
Joke Tack Diensthoofd MZG 011 71 54 98 joke.tack@sfz.be


 

Verpleegkundig - paramedisch departement

Naam

Functie

Telefoon

E-mail

Jeroen Ruysen Verpleegkundig
& paramedisch directeur 
011 71 54 10 jeroen.ruysen@sfz.be
Frank Fincken Zorgmanager 011 71 54 31 frank.fincken@sfz.be
Katrien Moors Zorgmanager 011 71 54 11 katrien.moors@sfz.be
Linda Saenen Operatiekwartier manager 011 71 54 12 linda.saenen@sfz.be
Bert Appermans Zorgcoördinator 011 71 54 09  bert.appermans@sfz.be
Sarah Leyssens Verpleegkundig ziekenhuishygiënist  011 71 54 13 sarah.leyssens@sfz.be
Dirk Deferm Diensthoofd patiëntenbegeleiding 011 71 54 84 dirk.deferm@sfz.be
Edith Voortmans Diensthoofd revalidatie 011 71 55 50 edith.voortmans@sfz.be

 
 

Financieel en administratief departement

Naam

Functie

Telefoon

E-mail

Nele Sneyers Financieel
& administratief directeur
011 71 54 02 nele.sneyers@sfz.be
Bert Put Stafmedewerker financiële directie 011 71 54 20 bert.put@sfz.be
Marc Linssen Stafmedewerker beleidsinformatie 011 71 54 60 marc.linssen@sfz.be
Christophe Snoeks Stafmedewerker aankoop 011 71 54 19 christophe.snoeks@sfz.be
Nathalie Mariën Diensthoofd medische administratie 011 71 59 77 nathalie.marien@sfz.be
Petra Nelles Diensthoofd boekhouding 011 71 54 56 petra.nelles@sfz.be


 

Human Resources & Communicatie departement

Naam

Functie

Telefoon

E-mail

Kristien Elsen Human Resources
& communicatie directeur
011 71 54 04 kristien.elsen@sfz.be
Diane Mombers Stafmedewerker communicatie - PERS 011 71 54 15 diane.mombers@sfz.be


 

Departement infrastructuur en facilitaire diensten

Naam

Functie

Telefoon

E-mail

Peter Brouwers Directeur infrastructuur
& facilitaire diensten
011 71 54 04 peter.brouwers@sfz.be
Wim Pluymers Diensthoofd logistiek 011 71 50 20 wim.pluymers@sfz.be
Nicole Lipkens Coördinator technische dienst 011 71 50 22 nicole.lipkens@sfz.be
Gert Huber Diensthoofd voeding 011 71 50 90 gert.huber@sfz.be


 

Ombudsdienst

Naam

Functie

Telefoon

E-mail

Lotte Wilms Ombudsdienst 011 71 54 35 ombudsdienst@sfz.be